Petra Vymětalová
Petra Vymětalová
08/11/2021
Čepice od OliTé je prostě super! Perfektně sedí, je příjemně hebká a hlavně krásně hřeje.
Simona Zygmundová
Simona Zygmundová
27/10/2021
Přišla nám krásná žirafa (pyžamožroutka) Rychlá a milá spolupráce :-) Dokonce jsme si mohli navymyšlet a a paní nám ve všem vyšla vstříc 😊 My doporučujeme!!!
Sympatická Mrcha
Sympatická Mrcha
06/09/2021
Skvělá paní, žirafka úžasná 💖💖💖 Všem nákup doporučuji 😊😊😊
Mates Hyena
Mates Hyena
13/02/2021
S paní Olgou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vynikající komunikace, vstřícnost, rychlost práce a vyřešila trochu složitější zakázku na jedničku. Děkuji paní Olčo, velmi rád se na Vás opět obrátím.
Envoyer
Envoyer
09/05/2020
Za mě jednoznačně prima výběr z mnoha výrobků. Navíc neustále se zvětšující záběr v sortimentu, nespočet materiálů a barev. Materiály úžasně příjemné na kůži - ponožky, rukavice, čepice, šály. Výrobky nekoušou, člověk se v nich nepotí. Tašky a kabelky čím dál tím promakanější. Výrobky i pro malé prťousky z obzvlášť příjemných materiálů a navíc opravdu rozkošnické. Komunikace naprosto oukej - není problém se domluvit na případných jinakostech spojených s přáním zákazníka. Za mě jasná volba. Za výrobky děkuji!
Zuzana Majerova
Zuzana Majerova
08/05/2020
Obchudek mozem rozhodne doporucit, vyborna komunikacia, vyrobky boli rýchlo hotove a su uzasne! Kupila som si dve rousky pre seba a jednu pre dcerku a nadhera! Uzasne latky a krasne sa nosia, aj mala rousku rada nosi, co ma velmi tesi. Este raz velmi pekne dakujem. :-)”

Fotky od zákazníků